دنیا محو novitexLogo

هر امتیاز = یک میلیون تومان

جوایز مسابقه

- به یک نفر که بیشترین امتیاز را دارد، به ازای هر امتیاز یک میلیون تومان تعلق خواهد گرفت. (بدون قرعه کشی)

- ۳۰ جایزه ۲ میلیون تومانی به همراه پک محصولات

شرایط شرکت در مسابقه :

نحوه افزایش امتیاز:

مسابقات در پیج اینستاگرام نویتکس برگزار می شود. توضیحات هر مسابقه در کپشن همان پست اعلام میشود و با پاسخ صحیح به سوالات، امتیاز شما افزایش می یابد.

مسابقه تا مهرماه ادامه دارد و در هر بازه زمانی که وارد پیج اینستاگرام شوید میتوانید از طریق هایلایت این کمپین در تمامی مسابقات شرکت کنید.

راهنمای شرکت در مسابقه

توجه: اعلام برندگان از طریق دایرکت به پیج اینستاگرام شما صورت می گیرد.

ثبت نام در چالش اینستاگرام

برای ورود مشکل دارید؟

سوالات متداول

زمان شروع کمپین از 20 اردیبهشت ماه است. دقت کنید بعد از عید قربان هرگونه پستی در پیج اینستاگرام نویتکس، جزو این کمپین به شمار می‌رود.

سوالات در طول کمپین به صورت پست و استوری در صفحه اینستاگرام نویتکس، در بازه‌های زمانی مختلف قرار داده می‌شود. سایت فقط به منظور ثبت‌نام و ایجاد پروفایل برای مشاهده امتیازاتتان می‌باشد. یادتان باشد، بدون ثبت‌نام در سایت، امکان محاسبه امتیازات و شرکت در قرعه‌کشی ما را از دست می‌دهید.

شما در سایت نویتکس با یک شماره تلفن می‌توانید هر تعداد اکانت اینستاگرام که دارید را ثبت نام کنید. یادتان باشد، پروفایل و امتیازات هر کدام از این پیج‌ها به صورت جداگانه برای شما محاسبه می‌شود. این کار این امکان را به شما می‌دهد تا اگر در پاسخ‌گویی به یک سوال، شک داشتید، با چند اکانت بتوانید درصد شانس خودتان برای گرفتن آن امتیاز را بالا ببرید.

خیر، جواب هیچ چالشی تا آخرین روز کمپین به شما گفته نمی‌شود. حتی اگر کسی روز آخر کمپین در سایت ثبت‌نام، پیج نویتکس را فالو و در تمام چالش‌ها شرکت بکند، می‌تواند امتیازاتش را دریافت و برای بردن جوایز به رقابت بپردازد